Moje projekty

Ratkowska Business Events

Tworzę tą markę od ponad 13 lat. Eventy są moją pasją, przez lata wypracowałam swój dobrany team ludzi do współpracy z którymi realizujemy wspaniałe wydarzenia. Firma to moja przestrzeń do poszerzonej działalności a tym samym szerszego zakresu współpracy z Państwem.

W portfolio marki znajduje się min. :
– kilkadziesiąt  produkcji teledyskowych
– kilkadziesiąt produkcji sesji zdjęciowych
– realizacje oprawy targów i akcji promo w tym także za granicą
– realizacja oprawy festiwali muzycznych
– kilkadziesiąt realizacji oprawy koncertów muzycznych
– realizacje gal wyborów Miss Polonia
– kilkaset realizacji eventów firmowych min. dla KGHM Polska Miedź, Baumit Polska, Scania, Miss Polonia, Intec, Sick, Raiffaisen, WBK, Wabco, Pałacu Brzeźno  i wielu innych firm

Maroka Show Girls

Formacja, którą utworzyłam z wielkiej pasji do tańca  ponad 13 lat temu i co roku uświetnia ona swoimi występami kilkadziesiąt wydarzeń oraz koncertów z artystami. To moje pole do działań skupionych w obrębie tańca, animacji i warsztatów tanecznych. Uwielbiamy współpracę z artystami tworząc oprawę taneczną koncertów. W portfolio formacji takie realizacje jak: trasa koncertowa Candy Girl i Dj-a Adamusa, koncerty z Pudzian Band, Code Red, Mr President , Marco Bocchino, Alchemist Project , Ellena, Mario Bischin , Claydee, Benassi Bros feat Dahny , Andrea Lattari.

Maraton Kobiecości

Projekt, który stworzyłam z połączonych pasji do zdrowego stylu życia, rozwoju osobistego oraz podróży. Pierwszą jego ideą, był cel zachęcenia kobiet do dbania o swoje zdrowie poprzez treningi i właściwe nawyki żywieniowe. W ramach projektu realizowane są warsztaty  oraz wydarzenia konferencyjne min. cykl Wydarzeń pod hasłem “Kobiety Mocy”. Obecnie projekt to połączenie bloga, vbloga i warsztatów.

Mobilna Asystentka

Mobilna Asystentka – projekt będący usługą dla przedsiębiorców i małych firm. Oferujemy współpracę, która pozwala oszczędzać dwie najcenniejsze rzeczy: czas i pieniądze.

Team Mobilnych Asystentek gotowych do realizacji zadań takich jak prowadzenie kalendarza firmy, koordynowanie obiegu dokumentów, prowadzenie korespondencji firmowej, tłumaczenia, koordynacja działań organizacyjnych a także inne działania konkretniej sprecyzowane zgodnie z branżą i sektorem działania Państwa firmy.

Przewiń do góry